about

Допомога

Місце на диску

Шановні користувачі!

Для того, щоб подивитися місце на диску, яке займає ваш сайт, будь ласка, натисніть праворуч зверху Налаштування

Блок Статистика, розділ Довідка про сайт

Зверніть увагу! Інформація доступна лише модераторам сайтів.

Обсяг простору, що БЕЗКОШТОВНО надається закладу освіти -  до 2.5 Гб.

Зазначимо, що сервіси порталу E-schools.info у базовому варіанті надаються БЕЗКОШТОВНО.

Але батьки можуть користуватися електронним щоденником лише у тих закладах освіти, де заповнюється електронний журнал.

При умові регулярного заповнення педагогами електронних журналів, що функціонують на порталі E-schools.info, заклад освіти БЕЗКОШТОВНО отримує збільшений обсяг простору до 5 Гб для зберігання інформації.

Зверніть увагу! Всі файли у приватному листуванні зберігаються 7 діб. Одночасно можно завантажити на сайт не більше 3 МВ інформації.

Дякуємо за співпрацю і розуміння!
Команда проєкту «E-school.

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги, задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.